WIG20 najniżej od miesiąca CD Projekt na nowych minimach

WIG20 najniżej od miesiąca CD Projekt na nowych minimach

cd projekt wig20

Analizując wykres, zauważamy, że notowania JSW znajdują się w okresie konsolidacji przy górnej granicy kanału spadkowego. Poniedziałek przyniósł przewagę pozytywnych nastrojów na GPW, jednak dotyczyło to głównie małych i średnich spółek. WIG20 przez większość sesji oscylował wokół “kreski” i ostatecznie – głównie za sprawą słabości CD Projektu – zakończył dzień lekkim minusem. Zdaniem Cisowskiego, w związku z poprawą nastojów na rynkach akcji, jest małoprawdopodobne, aby Fed w środę miał się powstrzymać od podwyżki stópprocentowych. Z koleimWIG40 zyskał 0,58 proc., a sWIG80 0,92 proc. Obroty przekroczyły 1,14 mld zł, zczego 1,11 mld dotyczyło WIG20.

  1. W pierwszej sesji tygodnia WIG20 stracił 1,18 proc.
  2. Wybicie z zakresu sesji z 13 lutego powinno dać sygnał, w którą stronę będą podążać notowania JSW w najbliższym czasie.
  3. Po drugie inwestorzy czekają na dane o inflacji CPI w USA,które napłyną we wtorek o 13.30 czasu polskiego.
  4. Po wybiciu oporu 69 zł, po drodze nie ma już bowiem żadnych przeszkód.
  5. Z sWIG80 warto wspomnieć o Stalexporcie (6,21 proc.), któregokurs zyskał po propozycji zarządu wypłaty ponad 111 mln zł dywidendy.

Odbicie nie cechuje się znaczącą dynamiką. Sytuacja ta prowadzi do braku klarownego trendu na akcjach JSW. Wybicie z zakresu sesji z 13 lutego powinno dać sygnał, w którą stronę będą podążać notowania JSW w najbliższym czasie. Na szerokim rynku poinformacji o osiągnięciu znaczącego „kamienia milowego” w pracachbadawczo-rozwojowych o 9,27 proc.

WIG20 notowania z optymizmem

Teoretycznie więc, stoimy przed szansą na kontynuację wzrostów, co powszechnie wiąże się z rosnącymi oczekiwaniami wobec rozruszania tematu “Wiedźmina 4” w tym roku. Inwestorzy rozpoczęli wtorkową sesję od minimalnych wzrostówgłównych indeksów, które jednak szybko zamieniły się w zdecydowane Mów przeciw seksizmu w łańcuchu bloków: kobiety mogą dokonać kryptowaluta Twoje miejsce spadki. Podobniebyło na parkietach w całej Europie, gdzie wyceniano doniesieniaz USA, wojennego frontu oraz chińskiej gospodarki. Handel na GPW był więc w ścisłej korelacji z rynkami bazowymi. W negatywnych nastrojach inwestorzy wrócili do handlu na GPWpo czterodniowej przerwie.

cd projekt wig20

Największe polskie banki oraz kurs CD Projektu były wponiedziałek liderami wzrostów w WIG20, który zyskał drugi dzień z rzędu. Uwagęzwracał kurs Budimeksu, który ciążył indeksowi średnich spółek. Kilka rekomendacji https://www.dowjonesrisk.com/retail-sales-empire-index-trade-prices-usdjpy/ i wyników zachowało kursami popularnych spółek. Na plusie były notowania niezawodnego w ostatnich tygodniachLotosu (4,64 proc.) oraz PGNiG (2,45 proc.). Między nimi znalazło się Asseco(3,72 proc.).

WIG20 Flash – CD Projekt z apetytem na więcej. Co dalej z kursem JSW? Orlen blisko 4 miesięcznych maksimów

WIG20 jest indeksem typu cenowego, co oznacza, że przy jego obliczaniu bierze się pod uwagę jedynie ceny zawartych w nim transakcji, a nie uwzględnia się dochodów z tytułu dywidend. W indeksie WIG20 nie może uczestniczyć więcej niż 5 spółek z jednego sektora giełdowego. Dynamiczny wzrost zawdzięczamy szczególnie pozytywnej rekomendacji, wyceniającej akcje na poziomie 90 zł. W kontekście ogólnej kondycji rynku, wydaje się, że nawet osiągnięcie rekordowych poziomów z 2023 roku jest realne w nadchodzących tygodniach. Sprawdzamy co ciekawego dzieje się na spółkach należących do WIG20.

Yorum yapılmamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir