HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kahraman , gökyüzüne meraklı bir çocuk olarak dünyaya gelmiş bir ruhtu. Sezgileri hep kuvvetli olmuş bunu da aşırı gözlem yapmasından  kaynaklandığını sanmıştı. 18 yaşına girene kadar bir çok ezoterik deneyim alanı geçirmişti. Gize olan merakı çok okutuyor ve araştırtıyordu. Ancak hiçbir konuyu ilk defa öğreniyor gibi olmadığını görmek şaşırtıyordu onu. Hatırlıyordu ancak neyi ??

Üniversite yolculuğu Ankara ‘da Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde başladı . Akabinde İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Finans bölümünde yüksek lisans eğitimi ile tamamlandı. 20 yıllık Bankacılık serüveni  Şube Müdürlüğü görevi ile noktalandı.

20 yıllık profesyonel iş hayatında  kendisine eşlik eden sezgileri bir çok konuda pusula oldu . O pusula, bankacılığının başladığı yerde biteceğini ve hayatının da başka bir bölümünün açılacağına da işaret etmişti.

Astroloji yolculuğu, işaretçi bir rüya ile başladı ve hatırlatıcıları  ile artık nasıl bir ruh olduğunu ve yolculuğunun ne olduğunu kavramıştı.

Şimdi mi?

Karma ve Spiritüel astroloji ile bir çok ruha rehber olmak ve  gökyüzü kılavuzluğunu yapmak ilave olarak Sinastri ile ilişkilerini detaylandırmak yaşam amacı haline geldi.

Kahraman için  ; Yol uzun yolculuk uzun..

Sevgi dileklerimle.

BGD